Lazy Sundays to kobiecy biznes, w którym tworzymy piękną pościel z autorskimi wzorami, z wysokogatunkowej bawełny wzbogaconej antybakteryjnymi jonami srebra. Projektujemy i produkujemy w Polsce.

Materiał, z którego tworzymy pościel to bawełna 100%, z tkalni spod Łodzi. Następnie w zakładzie włókienniczym jest uszlachetniana jonami srebra. Wykończenie to charakteryzuje się działaniem przeciwbakteryjnym. Substancje aktywne, jakimi są jony srebra, zabezpieczają i chronią przed bakteriami i roztoczami oraz zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Produkt jest bezpieczny dla dzieci i spełnia wymagania Oeko Tex Standard 100 klasy I.

Pościel Lazy Sundays to na pierwszy rzut oka piękny wzór, który nadaje charakteru wnętrzom. Nasze wzory są objęte ochroną praw autorskich i stanowią ilustracje akwarelowe namalowane przez uzdolnione ilustratorki: Agę Kobylińską,  Merely Susan oraz Igę Wais. Część z nichjest minimalistyczna lub w stylu boho  np. pościel Listki i Boho, które jedynie dopełniają aranżację wnętrza. Bardziej energetyzująca jest np. pościel Żyrafy oraz Papugi. Pościel obszyta jest bawełnianą wypustką i posiada zapięcie na guziki.

Mamy nadzieję, że nasze pościele umilą Wam niejedną leniwą niedzielę 🙂