W Lazy Sundays tworzymy piękną i wysokiej jakości pościel z jonami srebra od 2017 roku. 

Pościel Lazy Sundays z jednej strony wypełni wnętrze każdej sypialni pięknymi wzorami w kolorach natury, a z drugiej zapewni zdrowy i komfortowy sen dla wrażliwej skóry, także dzieci i alergików. 

Materiał, z którego tworzymy pościel to bawełna 100%, pochodząca z tkalni z województwa łódzkiego. Następnie w zakładzie włókienniczym jest uszlachetniana jonami srebra. Wykończenie to charakteryzuje się działaniem przeciwbakteryjnym i antyroztoczowym. Produkt jest bezpieczny dla dzieci i spełnia wymagania Oeko Tex Standard 100 klasy I.

Pościel Lazy Sundays to na pierwszy rzut oka piękny wzór, który nadaje charakteru wnętrzom. Nasze wzory są objęte ochroną praw autorskich i stanowią ilustracje akwarelowe namalowane przez uzdolnione ilustratorki: Agę Kobylińską,  Merely Susan oraz Igę Wais. Część z nich jest minimalistyczna lub w stylu boho  np. pościel Listki i Boho, które jedynie dopełniają aranżację wnętrza. Bardziej energetyzująca jest np. pościel Żyrafy oraz Papugi. Pościel obszyta jest bawełnianą wypustką i posiada zapięcie na guziki.

Odkryj komfort snu w pościeli z jonami srebra!